Bent u journalist en heeft u vragen over Witte Kruis? Neem dan contact op met één van onderstaande woordvoerders.



  Witte Kruis ambulancezorg
  Regio Zeeland

  Christine Francke
  06-21535660
  c.francke@wittekruis.nl

  Witte Kruis ambulancezorg
  Regio Den Haag

  Floor Verbaan
  06-29626573
  f.verbaan@wittekruis.nl
  Witte Kruis ambulancezorg
  Regio Noord- en Oost-Gelderland

  René Smit
  06-55701084
  r.smit@wittekruis.nl
  Witte Kruis ambulancezorg
  Regio Noord-Holland Noord en Kennemerland

  Frank Lagerweij
  06-29564819
  f.lagerweij@wittekruis.nl
  Witte Kruis huisartsenvervoer
  Regio Friesland, Haaglanden en Zeeland

  Tanja Kornelis
  06-15820933
  t.kornelis@wittekruis.nl
  ACM Opleidingen
  Pieter Koers

  06-18202517
  pieterkoers@acmopleidingen.nl
  Stan Burgerhulpverlening
  Aart Bosmans

  06-50228257
  aart@stanglobal.com
  Corporate woordvoerder Witte Kruis
  Fleur van der Velde
  06-18526272
  f.vande.velde@wittekruis.nl


 


Terug