Bent u journalist en heeft u vragen voor onze woordvoerders? Neem dan contact met ons op. 

Onze woordvoerders zijn uitsluitend bereikbaar voor de media. Voor alle andere informatie of vragen over onze diensten kunt u terecht bij onze klantenservice op 0900 - 266 63 99 of via e-mail.

Perswoordvoering regionale onderwerpen

Voor mediaregelateerde vragen over specifieke zaken in de OV-regio’s kunt u contact opnemen met onze woordvoerders in de regio. In het overzicht hieronder staat wie u over welke concessie/regio kunt bereiken. 

 

Amstelland-Meerlanden
Zaanstreek

Rick de Vries
06-185 00956
r.d.vries@connexxion.nl
Gooi en Vechtstreek
Haarlem-IJmond 
NH Noord

Renzo Hijman
06-24887882
r.hijman@connexxion.nl
Haaglanden 
Voorne-Putten Rozenburg
Parkshuttle
HWGO 
Zeeland

Sigrid Homminga
06-42238328
s.homminga@connexxion.nl

IJsselmond (Flevoland/Overijssel)
Stadsregio Arnhem-Nijmegen
Breng
Valleilijn

Herman de Gooijer
06-28876938
h.de.gooijer@connexxion.nl
Stadsregio Arnhem-Nijmegen 
Breng
Daan Stevens
06-11350503
d.stevens@connexxion.nl
Zuidoost-Brabant (Hermes)
Els van der Rijt
035-6251600
e.vd.rijt@connexxion.nl
Zuidoost-Brabant (Hermes)
Fred Tilburgs
035-6251600
f.tilburgs@connexxion.nl

Woordvoering Transdev / Connexxion Nederland

foto Gjalt Rameijer Gjalt Rameijer
088-6256667
06-38146552
gjalt.rameijer@transdev.nl
   

Algemene bereikbaarheid

Op werkdagen zijn de woordvoerders tussen 9.00 uur en 17.00 uur te bereiken via het perspiketnummer 088-6256667.
Buiten kantoortijden kunnen journalisten voor zeer dringende zaken ook terecht op het perspiketnummer.

Terug