Bent u journalist en heeft u vragen voor onze woordvoerders? Neem dan contact met ons op. Onze woordvoerders zijn uitsluitend bereikbaar voor de media. Voor alle andere informatie over onze diensten kunt u terecht bij onze Klantenservice.

Bereikbaarheid algemeen

Op werkdagen zijn de woordvoerders tussen 9.00 uur en 17.00 uur te bereiken via het perspiketnummer 088-6256667.

Buiten kantoortijden kunnen journalisten voor zeer dringende zaken ook terecht op het perspiketnummer.


Woordvoering regionale onderwerpen
Voor vragen over specifieke zaken in de OV-regio’s kunt u contact opnemen met onze Regiomarketeers. In het overzicht hieronder staat wie u over welke concessie/regio kunt bereiken. Bel bij twijfel het perspiketnummer.


Woordvoerder Taxi:

(via secretariaat)

                      

Yvon Sleven

(secretariaat)

088-6251828
06-14311112
y.sleven@connexxion.nl
   







Woordvoerder OV:

Lucas Stassen
Woordvoerder Transdev/Connexxion OV
088-6256667
06-38146552
lucas.stassen@transdev.nl
   
   

Regio marketeers OV:

Amstelland-Meerlanden
Almere
Zaanstreek

Rick de Vries
06-185 00956
r.d.vries@connexxion.nl
Gooi en Vechtstreek
Haarlem-IJmond 
NH Noord

Renzo Hijman
06-24887882
r.hijman@connexxion.nl
Haaglanden 
Voorne-Putten Rozenburg
Parkshuttle
HWGO 
Zeeland

Sigrid Homminga
06-42238328
s.homminga@connexxion.nl

IJsselmond (Flevoland/Overijssel)
Stadsregio Arnhem-Nijmegen
Breng
Valleilijn

Herman de Gooijer
06-28876938
h.de.gooijer@connexxion.nl
Stadsregio Arnhem-Nijmegen 
Breng
Daan Stevens
06-11350503
d.stevens@connexxion.nl
Zuidoost-Brabant (Hermes)
Els van der Rijt
035-6251600
e.vd.rijt@connexxion.nl
Zuidoost-Brabant (Hermes)
Fred Tilburgs
035-6251600
f.tilburgs@connexxion.nl

Terug