Woordvoering

Ben je journalist en heb je vragen voor onze woordvoerders? Neem dan contact met ons op. 

Onze woordvoerders zijn uitsluitend bereikbaar voor de media. Voor alle andere informatie of vragen over onze diensten kun je terecht bij onze klantenservice via het telefoonnummer 0900 - 266 63 99.

Perswoordvoering regionale onderwerpen

Voor mediaregelateerde vragen over specifieke zaken in de OV-regio’s kun je contact opnemen met onze woordvoerders in de regio. In het overzicht hieronder staat wie je over welke concessie/regio kunt bereiken.

Amstelland-Meerlanden
Zaanstreek

Rick de Vries
06-185 00956
r.d.vries@connexxion.nl

Gooi en Vechtstreek
Haarlem-IJmond
Noord-Holland Noord

Renzo Hijman
06-2488 7882
r.hijman@connexxion.nl

Hoeksche Waard/Goeree-Overflakkee
Zeeland

Ariska Bouterse
06-3868 7278
a.bouterse@connexxion.nl

IJsselmond (Flevoland/Overijssel)
Stadsregio Arnhem-Nijmegen
Breng
Valleilijn

Herman de Gooijer
06-2887 6938
h.d.gooijer@connexxion.nl

Stadsregio Arnhem-Nijmegen
Breng

Daan Stevens
06-1135 0503
d.stevens@connexxion.nl

Zuidoost-Brabant (Hermes)

Fred Tilburgs
06-5424 5709
fred.tilburgs@hermesgroep.nl

Woordvoering Transdev Nederland

Voor mediaregelateerde vragen over landelijke onderwerpen kun je contact opnemen met team Corporate Communicatie. Zij zijn bereikbaar via onderstaand piketnummer en mailadres.

Team Corporate Communicatie

  • Laura Steur
  • Laetitia Niemantsverdriet
  • Jonne van Eck
088-625 6667
communicatie@transdev.nl

Witte Kruis

Ben je journalist en heb je vragen over Witte Kruis, ACM Opleidingen of Stan Burgerhulpverlening?

Neem dan contact op met onderstaande woordvoerders.

Witte Kruis

Fleur van de Velde
06-18526272
communicatie@wittekruis.nl

ACM Opleidingen

Pieter Koers
0618202517
pieterkoers@acmopleidingen.nl

Stan Burgerhulpverlening

Aart Bosmans
06-50228257
aart@standglobal.com